Dny otevřených ateliérů 2017

/if}f}

Dny otevřených ateliérů 2017

Dny otevřených ateliérů 2017

14.-15.10.2017, dle otevírací doby jednotlivých ateliérů, Jihočeský kraj

Dny otevřených ateliérů v Jihočeském kraji

Již desátým rokem jihočeští výtvarníci otevírají své ateliéry, aby do nich pozvali návštěvníky, kteří mají zájem o jejich tvorbu. Za ta léta se akce rozšířila také mezi řemeslníky, architekty, výtvarné školy, galerie i dílny pro děti. Ti všichni během jednoho víkendu 14. - 15. 10. 2017 představí svá díla a tvůrčí zázemí. Na cestách po ateliérech je nejkrásnější samotné setkávání se s lidmi. Poznáváte nejen jejich tvorbu, ale často i osobní příběhy. Zároveň jsou to cesty za objevováním jižních Čech a jejich kulturním bohatstvím.

V letošním roce jsme pro Vás přichystali mnoho otevřených ateliérů a také bohatý doprovodný program v podobě komentovaných prohlídek s místními památkáři, architekty a historiky umění. Ve spřátelených galeriích a muzeích si můžete prohlédnout expozice a často se zapojit do výtvarných dílen nebo workshopů.

Každý ateliér, dílna a galerie má své jedinečné kouzlo, jehož objevení však už spočívá na Vás. Přejeme Vám krásné podzimní cesty za uměním, řemeslem, designem a architekturou!

Koho budete moci v říjnu navštívit? Podívejte se:
https://issuu.com/doa2017/docs/doa_2017
http://www.kulturni-most.cz/doa/seznam-prihlasenych-atelieru-2017/ 

Vydáno: 06.10.2017

Soubory ke stažení

Brožura DOA 2017 5.12 MB stáhnout
 

Poslední přidané události

Portaculturae.eu doporučuje

Sledujte nás

Facebook